Hakkımızda

Step – Aerobik - Safa İNCE
10:30 - 11:30
Per
14 Aralık 2017
trainer_m
 
 

  Spor Dolphin sağlıklı yaşam kulübü 2004 yılında Eryaman ve civarı bölgede sektörün ilk sağlıklı yaşam kulübü olması ile spor alanında öncülük kazanmıştır. Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Kulübü Eryaman Evleri sitesi mevkiinde kolay ulaşımı sayesinde çeşitli bölgelerden gelen ziyaretçilerine rahat ulaşılabilen pratik bir güzergâh sunuyor.

    Spor Dolphin sağlıklı yaşam kulübü bünyesinde son teknoloji Fitness ve Cardiovasküler egzersiz aletleri kapalı ve açık yüzme havuzu Pilates, Aeorobik, Step, Kalp Yogası, Kudo modern dans beslenme koçluğu ve birebirde birçok özel dersler sayesinde sizlere güvenli bir ortam sunuyor. Hijyeni her zaman ön planda tutarak hem kapalı hem de açık mekânlarda tüm spor aktivitelerinizi vazgeçemeyeceğiniz bir sosyal yaşam projesi sunan Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Kulübü aynı zamanda tecrübeli ilgili istikrarlı eğitmen ve hizmet kadrosu eşliğinde üstelik şehrin en nezih bölgesinde bu hizmetleri sunuyor.4000 m2 kapalı 1500 m2 açık spor alanları ve gerekli ekipmanlarıyla fiziki ortam olarak ta yaşamı kolaylaştıran Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Kulübü sizlere sporu yaşam tarzı haline getirerek vazgeçilmezlerinize eklemeyi hedefliyor.

   Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Kulübü gündelik telaşların arasında ihtiyacı olanlara da Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı ve Jakuzi gibi meditasyon modelleri sunuyor

   Çocuklarımızda unutmadığımız tesisimizde 4-16 yaş guruplar arasında keyif alabileceği aktivitelerle Bale, Jimnastik, Kudo yüzme kursları ve birebir özel derseler de sunmaktadır. Amaçlamış olduğumuz çocuklarımızın fiziksel yönden aktif yaşamın önemini erken yaşta kavraması ve spor bilincini benimsemesidir.

   Tesisimiz tüm bu hizmetleri Hafta içi 06:00 /23:00 Hafta sonu 08:00/23:00 arasında sınırsız sunmaktadır.

On derste farkı hissedersiniz, yirmi derste farkı görürsünüz ve otuz derste yepyeni bir bedene kavuşursunuz.
Joseph PILATES
"On derste farkı hissedersiniz, yirmi derste farkı görürsünüz ve otuz derste yepyeni bir bedene kavuşursunuz."